Depilacja laserowa – Light Sheer

Dzięki najlepszej technologii w dziedzinie trwałego usuwania owłosienia laserem diodowym Light Sheer możesz cieszyć się trwale gładką skórą. Nie potrzebujesz już więc maszynek, kremów oraz innych mało skutecznych metod depilacji i raz na zawsze możesz pozbyć się kłopotliwych włosów ze wszystkich partii ciała.

Oferujemy nowoczesny system trwałej redukcji niechcianego owłosienia, którego rezultaty potwierdzone zostały badaniami klinicznymi. Light Sheer jest nie tylko niebywale skuteczny, ale przede wszystkim bezpieczny i odpowiedni dla wszystkich fototypów skóry, w tym również skóry opalonej. System ten uzyskał rejestrację FDA we wskazaniu „permanentne usuwanie i redukcja owłosienia”.

Laser działa powierzchownie, nie wpływa na funkcje całego organizmu. Wiązka promieni przenika jedynie do 2mm w głąb skóry, co powoduje najpierw uszkodzenie mieszka, potem jego stopniowy zanik, a to w efekcie prowadzi do utraty włosa. Usunięcie włosów po pierwszym zabiegu szacuje się na 30-40%. Po trzech zabiegach ulega zniszczeniu 80-92% włosów. Duża moc, odpowiednio długi czas trwania impulsu powoduje, że depilacja laserowa jest trwała.

Cennik (Panie / Panowie) :

cennik net 02

light_sheer

Dodatkowe informacje:

  • Częstotliwość wykonywania zabiegów: 5-8 tygodni
  • Liczba koniecznych zabiegów ustalana jest indywidualnie w zależności od pacjenta: od 4 do 6 zabiegów

 

-->