Opalanie natryskowe

Stosowane w salonie BodyLine opalanie sprayem bez wykorzystywania fal UV jest bezpieczne, zdrowe i wygodne w stosowaniu. Opalanie natryskowe to alternatywa dla osób, które marzą o pięknej opaleniźnie, ale nie mogą przebywać na słońcu oraz w solarium z powodów zdrowotnych lub braku czasu. Stosowane przez nas aplikacje TechnoTan są bez zapachu, bez smug, a także nie powodują pomarańczowego koloru. Kosmetyki zawierają zestaw ekstraktów roślinnych i ziołowych, włącznie z wyciągiem z aloesu, dodanego w celu odżywienia skóry. Zabiegi TechnoTan są bezpieczne dla każdego z nas, przede wszystkim dla kobiet w ciąży, dla osób po operacjach, z bliznami, czy bielactwem. W naszej ofercie znajdują się cztery kolory płynów (oliwkowy, szampański, czekoladowy oraz najciemniejszy – czekoladowy royal), co umożliwia idealne dobranie koloru opalenizny do karnacji.

Przygotowanie do zabiegu opalania natryskowego

Opalanie natryskowe działa na zewnętrzne partie skóry, która jest stale ścierana poprzez naturalny peeling. Tak więc opalenizna uzyskana dzięki produktowi TechnoTan będzie trwała dłużej, jeśli dokonasz takiego peelingu przed zabiegiem, stosując specjalny balsam lub gąbkę, zwracając szczególną uwagę na kolana, łokcie i pięty. Skóra przed zabiegiem powinna być absolutnie pozbawiona jakiegokolwiek środka nawilżającego, balsamu, dezodorantu, czy też perfum. Na zabieg należy przyjść odtłuszczonym, po prysznicu. Należy ubrać się w luźne, ciemne rzeczy. Depilacja lub golenie – 24 godziny przed zabiegiem. Zabieg jest wykonywany w bieliźnie, stroju kąpielowym, stringach lub nago – wybór należy do Państwa.

Pielęgnacja po zabiegu

Po zabiegu opalania natryskowego należy unikać kontaktu z wodą przez 6 godzin, a także obfitego pocenia się, np. podczas sportu. Nie wycierać nałożonego płynu. Po upływie czasu, w którym płyn reaguje z naskórkiem, należy wziąć prysznic i zmyć nadmiar preparatu, kąpiąc się tak długo, aż zacznie płynąć czysta woda. Pod prysznicem nie używać gąbek, tylko samego płynu do kąpieli. Później najlepiej nawilżać skórę wszelkimi balsamami i kremami, w celu przedłużenia opalenizny.

Sunstationopalanie

-->